monitoring_wizyjny_warszawa_cctv
systemy_monitoringu_domw_osiedli
monitoring_przemysowy_kamery_warszawa
kamery_przemysowe_cctv_monitoring
telewizja_przemysowa_ochrona_domu
monitoring_wizyjny_kamery_cctv
kamery_przemysowe_nadzor_firmy
systemy_monitoringu_przemysowego_cctv
monitoring_warszawa_telewizja_przemysowa
profesjonalny_monta_monitoringu_kamer
telewizja_dozorowana_cctv_warszawa

Decydując się na systemu monitoringu, musimy dobrać dla niego odpowiedni rejestrator DVR / NVR. Jednym z podstawowych kryteriów wyboru często jest szybkość nagrywania. Co powinniśmy wiedzieć decydując o tym właśnie parametrze?

monitoring sklepu warszawa

Powierzchnie sklepowe wymagają wielu skoordynowanych działań jednocześnie, aby w pełni zabezpieczyć całą swoją przestrzeń. Dlatego właściciele sklepów, marketów, przeróżnych firm czy centrów handlowych decydują się na instalację telewizji przemysłowej. Takie rozwiązanie pozwala bowiem na pełną kontrolę nad kamerami, a co za tym idzie i całym obiektem.

Bardzo często Klienci zadają nam pytania, dlaczego w rejestratorach wykorzystujemy specjalne dyski twarde? System monitoringu to przede wszystkim bezpieczeństwo i jest ono tak pewne jak jego najsłabsze ogniowo. Dlatego by mieć 100% pewności, że materiał zarejestrowany na dysku twardym, będzie zawsze użyteczny, w naszych instalacjach stosujemy tylko i wyłącznie dedykowane do systemów monitoringu wizyjnegodyski twarde.

monitoring pracowników w firmie

Coraz więcej pracodawców wprowadza monitoring w miejscu pracy. Jednak przepisów w tej materii brak. Czy działania takie są zatem legalne?

Kontrola pracowników, w szczególności poprzez monitoring ich miejsca pracy, nie została w żaden sposób (do tej pory) uregulowana w przepisach prawa pracy. Nie znaczy to jeszcze jednak, że jest niedozwolona. Zanim jednak zakupisz kamery CCTV jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć z prawnego punktu widzenia.

Włamania i próby kradzieży zdarzają się wszędzie, również na prowincjach i w dzielnicach powszechnie uważanych za bezpieczne. Jednym ze sposobów na wyeliminowanie ryzyka włamania jest instalacja monitoringu budynków. W jakich sytuacjach monitoring jest przydatny?

Odpowiedzialność biznesowa to nie tylko dbanie o wizerunek firmy i relacje z klientami, ale także o zasoby swojego przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach szczególnie ważne staje się bezpieczeństwo w sieci, choć to wcale nie oznacza, że powinniśmy bagatelizować zagrożenie np. pospolitą przestępczością. Jeśli Twoja firma ma stacjonarną siedzibę, a tym bardziej magazyn i biura, powinieneś przekonać się, że naprawdę warto zainstalować w niej monitoring. Mamy na potwierdzenie tych słów 9 twardych argumentów.

Zastanawiasz się nad instalacją systemu monitoringu na swoim osiedlu czy w bloku? Nie znasz wszystkich zalet monitoringu by przekonać mieszkańców czy wspólnotę? Na podstawie wielu zrealizowanych instalacji oraz informacji zebranych od Klientów, przygotowaliśmy 9 najważniejszych zalet posiadania monitoringu wizyjnego na osiedlu.

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje? Zapisz się do newslettera!